Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet-e gond egy 2 és fél...

Lehet-e gond egy 2 és fél éves nőstény tengerimalac és egy 4 hetes kölyök összeeresztéséből?

Figyelt kérdés

Társra lenne szüksége a tengerimalacomnak, de nem tudom, hogyan fogadná a kicsit, aki egyébként szintén nőstény lenne.

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2014. máj. 25. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyém három évesen kapott maga mellé egy kicsit (nem így terveztük, váratlanul kaptam, miután elhúnyt az idősebb malac társa). Nem volt egyszerű, de most már nagyon jól megvannak. Ráadásul az én idősebb malacom eléggé magának való, de másoknál hamarabb beindulhatnak az anyai ösztönök.
2014. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Náluk is van olyan, hogy személyiség. Van, hogy nem szimpatikusak egymásnak és nem viselik el egymást, van hogy elvannak egymás mellett. De van igazi "szerelem" is, amikor összebújva alszanak.

Ha félsz, hogy hogy alakul, és szeretnél a fajtával is jót tenni akkor beszélj a tengerimalac egyesülettel, ők örökbeadással foglalkoznak, és szívesen segítenek a legjobb társat kiválasztani a malackád számára. Néha még az összeszoktatást is átvállalják, de a részleteket már velük kell megbeszélned.

2014. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!