Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a törpe nyulam mi lehet...

Beteg a törpe nyulam mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott a kisfiam egy törpe nyuszit. egész nap semmi baja nem volt ugrált játszot szaladgált stb... Reggel mikor felkeltünk csak feküdt és semmit nem csinált. szinte úgy mond halott lenne, de nem az mert lélegzik vagyis mozog a hasa de azon kívül semmire sem reagál. mi lehet a baja?

2014. jún. 2. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha orvoshoz vinnéd, kiderülne, és szegény pára nem szenvedne, míg ti nézitek.
2014. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

esetleg ha lenne 40 km-es körzeten belül állatorvos, akkor talán elvinném.

Értelmes válaszra várnék értelmes emberektől, te mivel a válaszod alapján te nem számítasz ezek közé, inkább ne írj!

2014. jún. 2. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi. A miénk is szokott így meditálni ha előtte sokat ugrál. Van mikor egy napig ki sem jön az ágy alól csak fekszik és hunyorog.
2014. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos távgyógyítás nem működik. Ha semmire nem reagál, akkor igenis beteg. Mást nem tudsz csinálni, mint nézni, ahogy a szemed láttára (esetleg a gyerek is ott van) elpusztul, vagy megpróbálod berakni egy dobozba és elvinni orvoshoz....
2014. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok értelmes ember? Én? Mikor az én állataim betegek, nem csak nézem őket kétségbeesetten, hanem csinálok valamit. Ha mást nem, felhívok egy orvost, ha már annyira messze lakom a bekötőúttól... de semmiképp nem gyakorikérdéseken kérdezgetek meg tördelem a kezem.


Nincs értelmesebb megoldás az orvosnál, ne áltasd magad. Lehet, hogy a stílus nem tetszik, de a tartalmon nem változtat semmit.

2014. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"esetleg ha lenne 40 km-es körzeten belül állatorvos, akkor talán elvinném. "


Na ennyit a felelős állattartásról.... És ha háziorvos se lenne 40 km-es körzetben akkor se vinnéd el a beteg gyerekedet? Még hogy "talán elvinném...", gondolom ha a szomszédban lenne az az orvos akkor is csak a te jó kedvedtől függne, hogy vajon szegény állat kap-e segítséget vagy sem.... Ilyen hozzáállással nektek max. egy plüss kutya való, nem is értem minek vállaltok állatok, ha nem gondoltok bele abba, hogy vajon meg tudjátok-e oldani neki az orvos segítséget. Vagy mert a gyerek kikönyörögte és inkább megkapta, csak hogy csend legyen? Hát gratulálok.... Ja, az tudjátok egyébként hogy kb. 8-10 évig is elélhetnek a törpenyuszik? Bár nyilván ti nem aggódtok azért, hogy nektek majd ennyi ideig el kell majd viselni szegényként a hülye nyavalyáival együtt.

2014. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak alszik. De az is lehet, hogy tényleg valami baja van. Mit kapott enni?
2014. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
No, mi lett a nyuszival???
2014. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is akire azt mondtad hogy nem értelmes igenis az mert ha jól megnézed a válasza 100%-os. Másodszor állatorvost házhoz is lehet hívni és nagyon gyorsan odaérnek.
2014. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No, úgy tűnik, hogy mégis baj történt, azért sunyul a kérdező és nem jön válaszolni, hogy mi történt a nyuszival :(
2014. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!