Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek hogy a tengerimalac...

Mit tegyek hogy a tengerimalacom este folyton játszik és nem hagyja abba a zörgést?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Tedd ki estére a garázsba.
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül van??
2014. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyedül..
2014. jún. 9. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Banyek, nem elég, hogy szegény egyedül van, (társas állat, párban szabad tartani) te még azt is elvárnád tőle, hogy néma csendben gubbasszon? Minek tartasz tengerimalacot egyáltalán? Vegyél halakat, azok nem fognak zavarni...
2014. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem volt nyulam az is zörgött.

Éjjelre beraktuk a fürdőszobába (Friss étellel, kis vízzel, alommal.) Kb.:5 percig zörgött aztán elaludt. (Ehhez be kell csukni a fürdőszobaajtót, nem szabad nyitogatni, és le kell kapcsolni a lámpát.)

2014. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Takard le egy takaróval a ketrecét, és így nem fogja látni a rácsot, nem fog zörögni. Ne tartsd egyedül, mert depressziós lesz, nem engedi majd, hogy kivedd, odafog hozzád kapni, meg harapni fog. Nem lesz meg benne így minden örömöd. Sajnos a depressziós malacra nincs megoldás, csak az altatás. :( Tapasztalatból mondom.
2014. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már vettem neki egy barátot....:) és nagyon jól megvannak együtt szerencsére..:D
2014. jún. 20. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
na örülök neki :) utolsó komizó vagyok :)
2014. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!