Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem fekszik a tengerimal...

Fahéjka kérdése:

Miért nem fekszik a tengerimalacom a határa? :D

Figyelt kérdés
Többeknél láttam,hogy úgy simogatják a malackát,hogy ő a hátán fekszik. Én is megpróbáltam óvatosan lefektetni,de felugrott. Ez szoktatástól függ?

2014. máj. 26. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A malacok döntő többsége utálja, ha a hátán kell feküdnie, mert természetellenes póz a számukra. Persze vannak kivételek, (meg te vagy az erősebb lenyomhatod, gondolok itt néhány kevésbé jó gazdira), de nagyon ritka, hogy úgy elvannak, az meg, még ritkább, hogy élvezik is.

Érdemes azért hozzászoktatni, hogy rövid időre elviselje, mert ha egyszer az orvos szeretné megnézni, még jól jöhet, hogy tűri kapálózás nélkül. De otthon háton simogatni, khm. butaság, mert kellemetlen neki.

2014. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rebdben köszönöm :)
2014. máj. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!