Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalachoz való dolgok?

Tengerimalachoz való dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnek ketto darab malackat. Kb. 18-20ezrem van a teljes felszerelesre is. Kerlek.valaki linkeljen mar belrakott donlgokat a kosarba online aruhazakba :) fontos lenne. :) nincs neten es a mobilnwtem lassu :(

Elore koszonom



2014. jún. 9. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es oltas meg ilyen infokra is szuksegem lenne.sima koromvago ollo jo .a kormuk vagasara?
2014. jún. 9. 19:56
 2/5 anonim válasza:
[link] Ez egy kezdőcsomag törpesünnek de pontosan megfelel a Tengerimalacnak én is ezt vetem és jól érzi benne magát. Ja és én is erről az oldalról vásárolok és jó minőségű dolgok vannak ajánlom mindenkinek.
2014. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Es meeg a sima akac fa forgacsa nen jo ala?:S
2014. jún. 9. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

kelleni fog:

- 100*x ketrec. mindegy a második szám. de 100 legyen minimum!

- etető

- itató

- eledel (én a fressnapfban kapható multifit+Versele Laga termékeket veszem, ezek a legjobbak)

- széna

- friss, bio zöldség (uborka, paprika, répa, zellerzöld, csakis BIO, vegyszermentes saláta (én itthon termelem)

nem lehet vizes a kaja stb.stb. ha kérdésed van írj, van 3 malim, elég sokat tudok :)

- forgács, esetleg pellet+fürdőszobaszőnyeg

- ilyen melegben : jégakkuk, csempe

- 2 ház

- szénatartó


stb.stb. legalapabb dolgok ezek. lehet még venni szénagömböt, függőágyat, bújókat.. de otthon is lehet csinálni mindent félét! :)


amit NE vegyél: futókerék, ilyen "högcsöglabda" coccot és pórázt. gyenge a gerincük, nem bírják.

2014. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj bocsi most láttam hogy még volt kérdés :D


szóval,

dokihoz is viheted, ha nem mered egyedül levágni. lelehet simával is, de jó vastag körmük van, és a speckó azért jobb mert.. nem tudom, én igazából nem merem vágni nekik az ér miatt, de a doki is speckóval vágja, és megéri a fél óra séta, inkább mint bajt okozzak :/ szerintem lehet simával is, csak jobban figyelni kell.


oltás nem kell nekik.


nyúl meg törpesün alapcsomaggal az a baj, hogy jó nekik, de ami nem, azzal mit csinálsz? nekik nem tudod adni, másnak meg van ugye. fölösleges.

2014. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!