Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm fekszik, nem...

A törpehörcsögöm fekszik, nem csinál semmit unatkozik és nem megy be a házába lehet, hogy melege van nem tudom de ugye nincs baja?

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat
2014. jún. 10. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha fiatal még, akkor valószínűleg a házikó is meleg neki, de a kinti se jobb. Érdemes jégakkut bebugyolálni és a ketrec alá tenni.
2014. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ebből mégis honnan tudjuk, hogy mi baja van? Te látod, hogy mennyire aktívkodott az elmúlt hetekben. Ha már jó ideje fekszik, akár beteg is lehet, de szerintem simán csak melege van.
2014. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 11. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak melege van, az én hörim is csak fekszik kint egy sarokban. Nem megy a házba mikor melege van.
2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 julcsika01 ***** válasza:
43%

lanygyos vizben vagy legalabbis olyanba amiben nem fázik meg ,furdetsd meg

hagyd hogy ússzon

es ne legyen túl meleg a viz

2014. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok! Az úsztatást ne próbáld, ezek soha nem vízi állatok, ne csináld. Nekem is hozzáértő mondta hogy teljesen felesleges ezzel őket strapálni.
2014. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!