Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ennyire betegesek a...

Miért ennyire betegesek a vadászgörények?

Figyelt kérdés
Nekem nincs görényem, de nagyon szeretem őket. Interneten, fórumokon, görényes csoportokban naponta olvasom, hogy sajnos rengeteg görényke beteg, elpusztul, már az egészen fiatal állatok is. Még egy lakásban tartható házikedvencnél nem tapasztaltam illetve olvastam, hogy ennyire betegségekre hajlamosak legyenek. Miért lehet ez vajon? Genetika, a fajta érzékenysége?
2014. jún. 15. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért ilyen betegesek mert túl vannak tenyésztve. Vadászgörény, benne van a nevében hogy vadász. Ezek erdőben élnek ..bennük van az ösztön a túlélésre ..stb Amiket most tenyésztenek,azokban már nincs benne,ők egy erdőben nem tudnánk megélni. Immun rendszerük is gyengék.
2014. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!