Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A két tengerimalacomnak...

A két tengerimalacomnak nagyon hullik a szőre. Ez baj? Mit kellene tennem, hogy ne hulljon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gombás fertőzés. Mutasd meg állatorvosnak, ne várj vele. De ebben a hidegben vigyázz, hogy ne fázzanak meg az utcán. Mióta vannak nálad?
2010. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen. Az állatorvos a Nizoral nevű sampont ajánlotta, azzal mosogattuk az állatkákat.
2010. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is voltak régebben tengerimalacaim, azoknak is hullott úgy alapjáraton a szőre...meg én még nem láttam olyan malackát akinek ne hullott volna.

Szóval ha nincs olyan hogy megkopaszodnak, akkor sztem ez természetes, ilyen fajták.(Kicsit ugyan idegesítő hogy minden csupa szőr lesz, dehát ezvan...ezért van most vadászgörényem, na azoknak nem hullik :D)

2010. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Am kb. 2,5 éve vannak nálam

2010. jan. 3. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A milyénknek mindíg hullik a szőre!!
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a mieinknek is mindig hulloik a szőre! A combomra rakom és mikor beteszem a helyére ott marad a szőre! Ezért ajánlom jobban a rövidebb szőrűt. de a hosszút is nagyon szeretem. :P
2010. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!