Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a hörcsögömnek?...

Mi baja a hörcsögömnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tünetek: Étvágytalanság,alig bír menni úgymond dülöngél,egész nap ki se jön a házából bent gubbaszt alszik egész nap!nagyon "béna" alig bír az egyik kezemről a másikra menni, és fel van dagadva az egyik pofazacskója de biztos hogy nincs benne semmi!!! Ezt 2 napja észleltük anyummal ez a második nap! Egész nap le se jön fent van a házában adunk neki rendesen ennivalót! Kap zöldséget: paprika répa saláta mind megmosva meg magok amit szeret! reggel este kap enni de így is szokott hagyni! Hetente takarítjuk uj forgácsot rakunk (kókuszos) illatú nem tudom köze van e a prüszköléséhez mert sokszor szokott!Huhh mit írjak még róla? Nagyon fontos számomra és anyum tesom számára is! Minden nap ki van vége futtatva mozogtatni de egyszerűen nem értem most is ki vettem picit ment aztán ott áll most be raktam a helyére alig birtfel menni a létrán durván 10 cm magasat kell fel menni nem nagy szögben hogy arra lehessen fogni tök laposan van a létrája! NAGYON KÉRLEK SEGÍTENÉTEK ÉS NE LINKELJETEK OLDALAK MERT MÁR MINDENT ÁTNÉZTEM!!!! FONTOS ÍRJATOK!! MIT TEGYEK VIGYEM ORVOSHOZ? ATTÓL MEG AZÉRT FÉLEK MERT SOK EMBER ÍRTA HOGY EL VITTE SZURIT KAPOTT ÉS MÁSNAPRA MEGHALT ÉN EZT NEM AKAROM!!! SEGÍTSETEEEK!!!

#beteg #HÖRCSÖG
2014. jún. 21. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és februárba vettük!
2014. jún. 21. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Depressziós, adjál neki sört!
2014. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fu te egy nagy f**z kalap g**i sz*po vagy b+
2014. jún. 21. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Te meg egy gyökér, aki hörcsögöt tart.
2014. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapesten van az egyetem oda kell vinni, más állatorvosok annyira nem érteken a rágcsálókhoz. Ha nem viszed el elpusztul... Ha elviszed elpusztulHAT.
2014. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen szerintem vidd el állatorvoshoz, én is tegnap hívtam ki az állatorvosunkat a hörcsögömhöz,igaz teljesen más volta problémája.... de remélem fölépül a tied is. :)

UI: nem minden állatorvos rossz, esetleg ha van olyan ismerősöd akinek jó az állatorvosa vidd el te is oda :)

2014. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy minden állatorvos rossz, de ha egy hörcsögöt ló és kutya-macska orvoshoz visznek, akkor nincs sok esélye. Az egyetemen van "kisállat részleg".
2014. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!