Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit nyáron erkélyre?

Törpenyuszit nyáron erkélyre?

Figyelt kérdés
Van 1 nyuszim és 2 cicám ezért,nem merem őket egyedül hagyni :( és úgy gondoltam nyáron a nyuszinak is jobb lenne kint!És nem szeretném,egyedül hagyni a cicát meg a nyuszit.Szerintetek?Segítsetek!!!:(

2014. jún. 24. 18:50
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
Hogy jönnek ki a cicák a nyúllal?A mi cicánk fél tőle,habár sokszor szokta piszkálni pl.:hátulról hozzányúl vagy ilyesmi,de alapvetően csak játékból csinál mindent.Amúgy nem hiszem,hogy a cicák annyira bántanák a nyulat.Nálunk a macska legtöbbször nem is foglalkozik vele.De biztos ketrecben van tartva a nyúl,szóval ott nem bánthatják.Egyébként szerintem egy nyuszinak mindegy hogy kint van vagy bent hogyha így is úgy is ketrecben kell lennie.Nálunk nincs baj ebből a nyuszi-cica ügyből.Mi még a kutyával is otthon szoktuk hagyni a nyuszit,pedig az még jobban szereti kergetni,mint a cica.
2014. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy nyáron mennyire van meleg az erkélyen, mennyi ideig tűz oda a nap,főleg a kritikus órákban. Főleg ha üveges erkélyetek van, akkor még nagyobb lehet a hőség, a nyuszik pedig nem tudnak izzadni, így nagyon hamar hőgutát kaphatnak.
2014. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha napos az erkély ne rakd ki!
2014. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csakis akkor rakd ki a nyuszit, ha biztosítasz neki nagy árnyékos helyet, és nagyon fontos, hogy be legyen oltva a betegségek ellen, amit a szúnyogok terjesztenek.
2014. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egész erkély árnyékban van úgy 11-órától!!Szóval nem tűz ott a nap.És minden órában kinéznék hozzá.Hetente megfürdetném :).Szóval ugyanúgy figyelnék rá!! Ja és köszi a válaszokat!! :)
2014. jún. 25. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Oltasd be és legyen árnyék, legyen mindig hideg vize. Fürdetni nem kell, elég, ha bevizezed a fülét. Mondjuk én biztos nem tartanám kinn, ettől függetlenül :s nagyon társas lény, nem jó neki kinn, egyedül.
2014. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be van oltatva meg minden.Figyelnék rá.És órák hosszán át kint lennék vele!És minden egyes este be hoznám!Szóval én így is úgy is szeretni fogom!! :D
2014. jún. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!