Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a tengerimalacnak...

Lehet a tengerimalacnak berakni pl kis törölközőt a ketrecbe?

Figyelt kérdés
Mert ha kiveszem a ketrecből és mellé teszem a kis törölközőt akkor alábújik és elkezd szaladgálni úgy hogy a feje kint van a törölköző alól. vagy épen egy kisméretű babzsák fotelt amibe beletud ülni mert az enyémbe is beleszokott menni és néha abban alszik..:)vagy egy pici plüss macit betenni mellé mert mindig macijaimmal nézegeti szagolgatja. Léci adjatok tanácsot!!! :)

#tengerimalacnak
2014. jún. 25. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Törölközőt rakhatsz be neki, a többit nem, mert ha kirágja, és megeszi a tömést éjjel, abba belehal.

És ha egyedül van, akkor még egy azonos nemű társat is tegyél be mellé. :)

2014. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudsz otthon neki csinálni ilyen foteleket :)

De pl a maci mehet neki :)

2014. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Macit szerintem se rakj mert ha kirágja és megeszi abba belehalhat. Én ara a helyre szoktam egy kisméretű törölközőt vagy egy régi tiszta pólóból egy kis darabot rakni ahol alszik.
2014. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!