Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! A törpenyuszim 2...

Segítség! A törpenyuszim 2 napja nem eszok és az orvos se talál nála semmi bajt. Most mit csináljak? Nem bírom!

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:
eszok=eszik
2010. jan. 4. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézzesd meg egy másik orvossal is.Több szem többet lát,hátha nincs elég tapasztalata a mostani dokidnak.Mi a kutyáinkkal jártunk igy.Ha elfogadtam volna az elsö dokink diagnozisát,az egyik kutyám már nem élne,a másik még mindig sántitana.Jó egészséget kivánok neked és a csöpségednek is.
2010. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Már kicsit elkezdett eszegetni remélem rendbe is jön.
2010. jan. 7. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó minöségü széna az legyen elötte,az segit neki.Én egyszer kedveskedni akartam a törpémnek és bezabáltattam friss lucernábol.szerintem felfujodott,azota megtanultam a leckét.Lucernát csak fonyasztva.
2010. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én tengeri malacomnál is volt ilyen. Atán rájöttünk, hogy a 3 éves kihúgom játszott vele, míg én iskolában voltam, leejtette és letört a metszőfoga. Napokig apróra felkocházott uborkával, friss fűvel és hasonló puha apróra vágott/eleve apró étellel etettem. Aztán hamar kinőtt a foga.

Talán próbálj meg zöldségeket meg ilyesmiket adni neki, hátha nála is ez a baj.

Gyógyulást neki!

2010. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
VIDD EL TÖBB ORVOSHOZ.ÉS PROBÁLJ MEG NEKI OLYAT ADNI AMI A FOGÁRA VALO.HA NEM SIKERÜL AKKOR MENJ TOVÁBB OROVSROL ORVOSRA.ADIIG AMI AZ EGYIK NEM TALÁL NÁLA VALAMIT.DE AZ IS LEHET HOGY ELRONTOTTA A HASÁT ÉS AZÉRT NEM ESZIK KÉT NAPJA.VAGY NEM TOM
2010. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony, másik orvoshoz kell vinni. Ha Bp-n laksz, akkor a Körönd Állatorvosi Rendelőt ajánlom.
2010. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már meggyógyult amúgy nem Pesten lakok.
2010. jan. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!