Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem ad ki semmilyen hangot a...

Wiwien95 kérdése:

Nem ad ki semmilyen hangot a tengerimalacom, pedig még nagyon fiatal. Miért lehet ez? Tanács?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől vettem egy lány tengerimalacot kb.3 hónappal ezelőtt. Még nagyon fiatal és növésben van. Nagyon jól van tartva és kézhez is van szoktatva. Egy problémám van, hogy soha nem ad ki hangot (kivéve ha visszafelé simogatom a szőrét). Ez vajon miért van? Szeret nyalakodni, soha nem harap, de mégse ad ki hangot és tényleg semmit. Mit csináljak? Vigyem el orvoshoz, vagy valami tanács?
2014. jún. 26. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy azért, mert félénk, vagy azért, mert nincs semmi baja, és jól érzi magát, amit viszont nem mutat ki HANGGAL :)

[link]

ezt nézd meg, hallgasd meg :)

2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt már meghallgattattam vele de semmit nem reagált... De nagyon szeretem és nagyon jól el van látva :)
2014. jún. 26. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nincs kihez beszélnie, miért adjon hangot?

kell neki egy társ, mert a tengerimalacok nagyon erősen társas állatok, szükségük van fajtársra. nem is értem, hogy egy tenyésztő hogy adhat el egyedül malacot. lányt vegyél mellé.

2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó: igazad van, hogy társas, de! nekem egyben van a 3 tengerimalac kislányom és egyedül az "adj kaját!!" hangot hallani. :)


szerintem ez tengerimalac függő :)

2014. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magányos, nincs kivel beszélgetnie.Nekem is 3 nőstény malacom van, de azok sokszor beszélgetnek, berregnek, kiabálnak, szóval nem normális az ha tök csöndben van.
2014. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.J.Smith ***** válasza:
A magány lehet az oka, ahogy már írták is. Az én malacom is egyedül van, és csak néha vinnyog, hogy éhes, meg berreg, ha a kedvencét kapja, más hangja nincs. Amikor még volt társa, "beszélgettek". Az emberrel nem kommunikálnak annyit, mint egymással. Vegyél neki társat, és majd lesz hangzavar! :)
2014. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!