Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj lesz ebből (bővebb lent)?

Baj lesz ebből (bővebb lent)?

Figyelt kérdés
A nyúlam [német óriás 4,5 hónapos] melleti ketrecbe két kisnyúlat [belga óriás és német óriá keverék 3 hónaposak] vettünk. Este a nagynyúlam átment hozzájuk {nem tudom hogyan} és reggel õsszekuporogva találtam rájuk , aztán elkeztek játszani. Csináltunk átjárot amin a nagy nyúl tud csak átmenni (a kicsi nyúl más ételt kapnak azért nem kène átmenniük) . De a nagynyúl visszament és ûgyelt rájuk. Ez nem baj ugy-e?

2014. jún. 28. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen neműek?

Mert nem lenne jó, ha össze-vissza szaporodnának a fajták.


Amúgy ha nem bántja őket, akkor a kisnyulak ivaréréséig nem lesz gond, te utána már lehetnek balhék.

2014. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mind nőstények.

Az akarjuk, hogy a nagynyúl kölykezzen és december körül majd levágjuk/eladjuk, csak megtartjuk az egyik kölykét és még az egyik kisnyúlat amit most kaptam.

De ma délután mikor hozzájuk mentem be a nagynyúlam a kisnyúlak táljából evett és alig tudott a másik kisnyúl enni mellette. És eddig nem is ette meg a zabot, de most a kicsik táljából megeszi, az övéjéből nem. De viszont engedi, hogy a kisnyúlak egyenek a táljából.

2014. jún. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!