Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek ilyen "ketrec"...

Törpehörcsögnek ilyen "ketrec" jó lesz? Több lent

Figyelt kérdés
Lehet törpehörcsögnek, egy sima akvárium (persze nem kicsi) aminek az alján forgács van?! persze lesznek benne neki, játékok, etető-itató, de a hörcsögnek jó lesz?!

2014. jún. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jó. De én nem ajánlanám mert nem nagyon tud szellőzni.
2014. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, ha nem tud belőle kimászni. Nyáron kicsit büdi, mert nem szellőzik annyira, de mivel nincs rács, azt rágni nem tudja. Arra figyelj, hogy ha a kerékbe forgácsot cipel, vagy a házikóját felborítja, akkor ki tud belőle mászni. Nekem voltak ilyen leleményes hörcsögeim. :) A legjobb, ha szerzel valami rácsot, amivel le tudod takarni, és persze nem sérül meg tőle. Persze csak akkor, ha ahogy leírtam, elérné. :)
2014. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Jó,ha nem mászik ki.Bár azt mondják,hogy a hörcsögnek a legjobb a terrárium.
2014. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ketrec jobb, mert abban fel-le is tud mozogni, így jobban leköti magát. És jobban is szellőzik.
2014. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek is van hátránya is meg előnye is.Az enyém most terrában van de szerdán veszünk egy ketrecet mert a terra nagyon gyorsan büdösödik mert nem szellőzik és a páratartalom is nagy emellett túl sűrű benne a levegő tehát mindenképpen ketrecet!!!!
2014. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!