Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot tenyésztőtől...

Tengerimalacot tenyésztőtől vagy kereskedésből érdemesebb megvenni? Ha tenyésztőtől, akkor kitől érdemes? Rövid szőrű malac érdekelne

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tenyésztőtől, mert a boltokba szaporítók viszik őket sajnos. Rövid szőrű fajtákkal a következő tenyészetek foglalkoznak!:

-EdiPeti: [link]

-Lenke farm: [link]

-Pacsirta Hegyi Tengerimalac Tenyészet Bp.: [link]

-Alien Imperial Tengerimalac...: [link]

-Freestyle Fashion tengerimalac...: [link]

2014. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örökbefogadnék. Hazánkban már létezik tengerimalac egyesület. Nálunk mindig nagyon sok, különböző korú, nemű, ivaros és ivartalan, egyedüli vagy már társított malacka várja gazdiját.

Kereskedésből gyakran betegen kerülnek ki a malackák, és a nemek meghatározásában sem valami jók.

A tenyésztők pedig drágák (legalábbis szerintem).

De a döntés a tiéd.

2014. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2014. jún. 29. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, még az örökbefogadás is jó lehetőség! :)
2014. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak akik szívesen elajándékozzák őket, énis azt szoktam ha már túl sokan vannak :D
2014. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!