Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hörcsögök egy alomból...

Ha a hörcsögök egy alomból valók szaporodhatnak?

Figyelt kérdés
Van két hörcsögöm egy fiú és egy lány. Már elhagyták az ivarérettséget nemsokára 1 évesek lesznek. Kezdek azon idegeskedni hogy mégis szaporodni fognak. Aki ért hozzá segít valamit?

2014. júl. 1. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy szaporodhatnak.
2014. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért tartod őket együtt? Ha külön vannak nem fognak szaporodni.
2014. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs hely és nem tudom hová tenni a másikat.
2014. júl. 1. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Add el! Ajándékozd el!
2014. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mit gondoltál? Sakkoznak? Kicsiket fognak gyártani a nyakadra. Aztán meg azok is gyártani kezdenek. Szerintem most tedd őket szét......
2014. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még belterjesek is lesznek.......
2014. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Szaporodni fognak, ráadásul betegek is lehetnek a picik, ha testvérek a szülők. Aztán mit csinálsz velük? ha megnőnek azok is szaporodnak. Eladni nem tudod majd őket, a kereskedések a legritkább esetben veszik át. Szét kell választanod őket külön ketrecbe, más segítség nincs. Vagy elcseréled az egyiket egy hasonló neműre, mint akit megtartasz. Tehát két lányt vagy két fiút tartasz együtt.
2014. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

gratulálhatsz magadnak, neked nem való állat. inkább ajándékozd el őket két két külön helyre, és menj minecraftozni...


miért ne szaporodnának?

mindenképp szét kell szedned őket, ez nem opció.

2014. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Persze,nekem is volt és megellett 6 kicsikét és 1 alomból voltak szóval igen..:)
2014. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Előző már bocs de te idióta vagy.

Ha egy alomból van nem lehet őket pároztatni mert bélfèrgesek lesznek. Akinek van hörcsöge az a min. tudás.

Pl ha nem hörcsögöket vesszük hanem az embert te mar hallodtal olyanról h két testvér gyereketnemz szerintem nem.

Tehat szedd külön vagy add el vagy ajándékozd el stb.

Semmi felekeppen ne pároztasd!!!!

2014. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!