Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom egyik orrlyuk...

A tengerimalacom egyik orrlyukába váladék van. Ilyenkor van valami teendő?

Figyelt kérdés

Eddig nem szokott ilyen lenni, de most észrevettem, hogy az eggyik orrlyuka mintha el lenne dugulva váladékkal. Már máskor is láttam, hogy picit turhás az orra, de mindig eltűnt. (mármint miután kitüsszentette)


Ki fogja tüsszenteni, felszívódik, vagy ilyenkor van valami teendő?


Mert hirtelen megijedtem, hogy hátha megfullad szegény.



2014. júl. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Van teendő, orvoshoz kell vinni. Általában akkor váladékozik az orra (nem normális) ha megfázott, ami veszélyes lehet.

A malacokhoz nem ért minden orvos, egzotikus szakvizsga kell hozzá. Ha nem tudod kihez fordulj a tengerimalac egyesület honlapján vannak ajánlott orvosok, vagy kérdezd meg őket facebookon.

2014. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a kamillatea inhalálást vagy infalámpázni messziről, de egy doki is jót tenne neki.


és sok-sok C-vitamin!

2014. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!