Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mi a teendő? Az a...

Lányok! Mi a teendő? Az a bajom, hogy ott lent már kb 1,5 éve valami fehér váladék van állandóan, és ha futok akkor egyre több termelődik, és írtóra idegesít, nem tudom jól érezni magam, mert folyton a bugyimba kell töröljem.

Figyelt kérdés
Valaki, megoldást? Hogy mi miatt lehet? 15 leszek és még nekem nem jött meg. Emiatt lenne?
2009. ápr. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Van egy kis folyasod.

Menjel el a nogyogyaszhoz, nem baj hogy nem menstrualsz meg, menjel el hozza, es kerdezzel meg tole mindent, lehet hogy egy kis fertozest, bacit is benyeltel ott alul.

Ezenkivul lehet kapni DM, Rossman-ban napi tisztasagi betetet! Na ezt kell venned, es mindennap akar 2-3-szor is cserelve a bugyidba ragasztani. Ez valo a folyasra. De nem all ejjeli vastag, nagy betetre gondolok, nehogy azt vegyel!

Napi tisztasagi betet igy hivjak holnap vegyel, es mindennap hasznald van illatos fajtabol is, nagyon jo dolog!:)

2009. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én már hallottam olyat is, hogy ez felfázástól van, vagy fertőzéstől, de ez hülyeség, nekem már egypár éve van. Minden nap :(

A menzeszem már rég megjött.

17/L

2009. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán fehérfolyásod van, ez természetes.


Ha nem viszket és ég, vagy csíp illetve nem kellemetlen illatú, vagy "túrós" esetleg zöldes színű, akkor nem kell orvoshoz menned.


Vegyél tisztasági betétet, és azt használj minden nap, napi 2-3 alkalommal kell cserélni, vagy ha úgy érzed.


Én ilyet használok:

[link]


Vagyis nem teljesen, de csak erről találtam képet. Carefree, van belőle aloe verás, légáteresztő meg mittudomén. Nekem csak ez vált be, évek óta használom. DMben, Rossmannban, Tescoban (meg szerintem bárhol) lehet kapni.

Egy nagy doboz maximum 900 forint, de abban sok van tényleg.

Menj be és vegyél egy dobozzal, vagy kérd meg anyukádat. Én nem tudtam vele ezt megbeszélni, ezért először barátnőmmel mentem el venni és otthon simán leraktam. Anyukám meglátta, de nem kérdezett semmi, rájött, hogy ezentúl kell ez, és innentől mindig megvette, ha szóltam.


Simán megveheted, én is gyakran veszek, az eladókat nem érdekli, rád se néznek. Tegyél be mellé egy csomag zsebkendőt meg egy dobozos italt vagy valamit és kész.


Különben ne aggódj, ha 16 éves korodig nem jön meg akkor érdemes orvoshoz fordulni, de azzal sincs semmi baj, nem kell félned. Amúgy ne várd, semmi jó nincs benne. A fehérfolyás pedig 2 évig is eltarthat a mensi előtt, sőt még utána is lehet de akkor már kevesebb lesz.

Régen én is totál eláztam miatta, most már nem is kell tisztaságit használnom, csak időnként, amúgy nem kell semmi.


Vásárolj tisztasági betétet, és meg lesz oldva a problémád, hidd el így nyáron nagyon jó érzés, és van belőle illatos meg pamutbevonatos meg tanga és még fekete színű is :)

2009. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat! :)
2009. ápr. 21. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nemvalószínű h bármi bajod lenne, nemkell minden tutyimutyi dologért orvoshoz rohangálni...fehér folyása majdnem minden nőnek van, nekedis van, valszeg hamarosan megis fog jönni már a menzeszed.

ha ennyire zavar, vegyél tisztasági betétet.

2009. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!