Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egér és japán táncoló egér?

Aranynossy gergő kérdése:

Fehér egér és japán táncoló egér?

Figyelt kérdés
tarthatok együtt egy fehér egeret és egy japán táncoló egeret egy ketrecben? mert nem tudom eldönteni hogy milyen fajtájút válasszak,és ezért úgy döntöttem,hogy mind kettőt.

2014. júl. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ez, vagy az. Ne tartsd együtt a kettőt.

Szerintem fehér egér; eddigi tapasztalataim szerint rendkívül barátságos, tanulékony állatok, én imádtam őket, de nemrég váltottam patkányra, úgyhogy egy ideig nálam nem lesz egér. :D

Táncolót én elvből nem vennék. Szerencsétlen az idegrendszeri károsodás miatt "táncol", voltaképpen folyamatos késztetést érez arra, hogy forogjon, pörögjön. Olyan, mint a folyamatosan hátraszaltókat dobó hörcsög.

2014. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
100%
A táncoló egér technikailag fogyatékos házi egér. Kisebb, gyengébb, sokkal, de sokkal ügyetlenebb és esetlenebb. A fehér egér ezt úgy érzékeli, mintha egy beteg fajtársa lenne, ami egyébként igaz is. Ha egy kicsit is rámenősebb természetű a fehér egér, a táncoló csúnyán végzi.
2014. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,megfogadtam őket
2014. júl. 3. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen leírta az utolsó. :) (Az első válasz is jó, de a második jobban érzékelteti a dolgokat szerintem.)

Ha a táncolót a foltjai miatt szeretnéd vegyél 2 színes foltos egeret. :) Ők egészséges díszegerek (fehér egerek foltokkal).

2014. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!