Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehetne beszerezni olcsón...

Hol lehetne beszerezni olcsón japán táncoló egereket?

Figyelt kérdés
lehetőleg van ilyen kisállat kereskedés pesten, vagy annak környékén?

2014. máj. 1. 22:34
 1/5 anonim válasza:
van olcsó budapesten a Kamponában van
2014. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél japán táncolót! :( inkább sima foltos egereket keress! Egyneműeket tarts együtt, pl 2 lányt.
2014. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!:)

Én is inkább a fehér egeret vagy más egérfajtát ajánlanám c:

Gondolom tudsz róla milyen egerek is ezek a j. t. egerek... Probléma van az egyensúly érzékükkel, vakok és sajnos szokásukká vált a körbe-körbe rohangálás ami rövidíti életüket (egy átlagos egér 2 évig él, a j. t. egér pedig 1 évig). Ezek azért vannak mert génmanipuláltak. Először egy állatkereskedésben (természetesen xd) találkoztam velük. Nekem is nagyon megtetszettek de gondoltam utánnanézek a neten mielőtt megvenném ( az állatkereskedésben egerenként 1000ft volt/van). Ha veszel (akár) fehér egereket sokkal barátságosabbak sőt még trükkökre is megtaníthatod őket. Hozza ide a labdát (persze kicsit XD), hívásodra jöjjön oda hozzád, ugrás stb...( Youtube-n vannak videók) xdd. De ezt Te tudod és döntöd el :D

2014. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
félreirtam xdd nem vakok hanem süketek xd
2014. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom hogy már elég rég tetted fel a kérdést de azért válaszolnék rá :)

Szerintem mindenhol olcsón , 1000 Ft ért meg tudod venni

Én pedig javasolnám

Az én egerem négy évesen halt meg.. Ma. Én nagyon szerettem :)

2015. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!