Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek milyen színű törpenyusz...

Nektek milyen színű törpenyuszik tetszenek legjobban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek minimum 2 színe van :) És ne legyen piros szeme :D egyébként mindegyik aranyos. :)
2014. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. Én általában viselkedés ,és hangulat alapján választok nyuszit. Amikor kiválaszthattam a nyuszimat a 6hetesek közül, akkor feltűnt a legszőrösebb fehér pamacsos kék szemű nyuszi, aki csak úgy vígan ugrándozott,és el volt a maga kis világában. Ezen kívül volt még 3 barna akik piramis alakban feküdtek egymáson, viszont ott akkora volt a testvéri kötelék,hogy nem szerettem volna őket elválasztani egymástól. Amíg csak lehet használják ki a közösen eltöltött időt. Igazából voltak még nyuszik, volt egy cukker kis fekete,csak a barátnőmnek is fekete nyuszija volt és meghalt négy hónaposan,pedig az apja állatorvos és kivizsgálta, Makk egészséges volt. Tudom hogy nem színtől függ,de amikor névnapi bulit tartottam, este a buli végén közölték ,hogy meghalt a dédimamám és állt a család feketében... Másnap a kaméleonom Leona is elpusztul... A halált halál követte és megmaradt bennem a gyász színe,ha megvesszük a fekete kisnyuszit,ha ránéznék mindig a szeretteim jutnának eszembe... Végül a hófehér kék szemű ugráló olimpikont vettük meg, aki a kedrecében otthon kicsit megdermedt, azután hogy egyedül hagytam kezdte felfedezni új otthonát. Én azért őt választottam ,mert tetszett egzotikus színe,illetve ő tűnt nekem a leg önállóbbnak. Ha nyuszit választok,akkor nekem nem a színe a legfontosabb ,persze az is számít...
2014. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidra, havanna, és nyest. Nekem fekete vidra színű nyuszim van, anyumé pedig kék vidra.
2014. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Türingiai kabátrajzos :)
2014. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!