Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom nem akar...

Notorius96 kérdése:

A tengerimalacom nem akar enni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok ,hogy 2-3 napja vettem egy tengerimalacot mivel kezdő tengerimalac tartó vagyok ezért még nem nagyon ismerem a szokásaikat, és kicsit aggódok amit mert nem akar enni és inni első napba még kicsit meg volt szeppenve de most már járkál,ad ki hangokat de enni nem akar mit csináljak ?

2014. júl. 8. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit adsz neki?

Nálunk a kedvencek a friss fű, uborka, dinnyehéj. Próbáld ezeket.

2014. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A biztonság kedvéért vidd el állatorvoshoz vagy hívd ki hozzá! Szerintem stresszel még a drága az új hely miatt, de az is lehet, hogy elkapott valamit. Próbálj neki nyers zöldséget (mondjuk nagyon vékonyra szeletelt uborkát) adni, azt nagyon szeretik. Salátát NE, mert attól megbetegedhet! Egyébként szegény (matuzsálemként) megboldogult malacunknak is voltak problémái az első időszakban, de aztán ezek szépen rendeződtek, ahogy megszokta a helyét.
2014. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! ha nem eszik orvoshoz kell vinni, mert ha 24 óráig nem eszik abba belehalhat! van szénája? mert az kell neki! vagy próbálj meg neki görög dinnyét, paprikát, paradicsomot vagy uborkát kínálni neki! víz mindig legyen előtte. tápból a : versele laga cavie complete-t ajánlom az enyémek imádják :) ja és mindenképp vegyél neki társat, mert depis lesz!!!

[link]

2014. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most sikerült neki adnom répát és görögdinnyét csak azt nem tudom ,hogy a répa zöldjét is adhatom neki vagy csak a répát ? Széna az mindig van neki friss víz az folyamatosan van minden reggel sőt még száraz is.
2014. júl. 8. 14:10
 5/8 Bogiii12 válasza:
Vidd el orvoshoz.
2014. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze!!! A répa zöldjét imádja!
2014. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
társ nélkül csak akkor nem lesz depis, ha napi sok órát tudsz vele bandulni, nekem volt egy cocim, aki 9 évet élt, de nem volt társa, viszont ténylegesen napi 4-7 órában mindig a kezem ügyében volt, sőt sokszor aludtunk is együtt :D
2014. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém ha meg akarom fogni akkor rám "morog" igaz ,hogy még 3 napja van itt,fél stb csak nem tudom ,hogyan szoktassam kézhez.
2014. júl. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!