Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kezdjek a bűntudatommal?...

Mit kezdjek a bűntudatommal? Mitől érezné jobban magát?

Figyelt kérdés

Már több mint két éve én vágom a tengerimalacaim körmeit, ma viszont, amikor elkezdtem, az egyikük megrántotta magát hirtelen, és beszakadt a körme. Nagyon megijedtem, ömlött a vér, percekre hideg víz alá raktam a lábát, amíg elállt a vérzés. Nem mehetek a ketrechez, még minimum pár óráig, mert csak így tud pihenni. Ha benyúlok és megnézem, mindig elszalad (eddig is ezt csinálta) és most elfekszik, azt akarom, hogy pihenjen. Mit tehetnék még érte? Biztos nagyon fáj neki!

Ui;Ezentúl csak apukámmal vágom a körmét. Ő lefogja, én meg 100%-os koncentrálással!



2014. júl. 9. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nézesd meg dokival
2014. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hagydd piheni!

Elvesztette kicsit az önbizalmát, azert szalad el tőled.

Adj neki zöldséget!

Rem. segítettem valamennyire :)

2014. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd megnyugodni, aztán törődj vele továbbra is sokat :) Figyelj rá hogy ne fertőződjön el a beszakadt rész, ha megtörténik vidd állatorvoshoz.

Ne aggódj, túl teszi magát rajta, neked meg ne legyen bűntudatod :)

Én a madaraim körmét szoktam vágni, nekem is volt már hogy véletlenül belevágtam a karomban futó kis erecskébe.

2014. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kend be betadinnal, és nem lesz semmi baja.

Adj neki fájdalom ellen uborkát :)

2014. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ubit kapott, holnap kora reggel ellenőrzöm, még sokkban van. Köszönöm, hogy nem támadtatok le!
2014. júl. 9. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Már én is belevágtam, és zsebkendővel letöröltem a vért, amíg el nem állt, megszeretgettem, és semmi baja nem volt. Ne aggódj, mert ha ideges leszel, akkor azt az állatka is megérzi, és ő is olyan lesz. Bízz benne, és magadban!
2014. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!