Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lakásba van egy egér és a...

A lakásba van egy egér és a csapdák közelébe se megy. Nem szeretnék szakembert hívni. Hogy tudnám előcsalogatni?

Figyelt kérdés

Ma reggel amikor felkeltem észrevettem az egeret a függönyömön mászkálni. El akartam kapni egy dobozzal de nem ment. Egyszerűen eltűnt. Biztos hogy a szobámba van mert néha fel szokott bukkanni de hamar eltűnik. Folyamatosan be van zárva az ajtóm és semmi más hely nincs a kijutáshoz. Próbáltam azt hogy egy fobozba tettem sajtot de arra nem az egér jött hanem a hangyák. Már feltúrtam az egész szobát de nem találom. Viszont n3ha hallom hpgy valami mizgolódik de ahonnan a hang jön nincs semmi. Hogy tudnám előcsalogatni.

Ui.: Nem szererném megölni csak befogni



2014. júl. 11. 11:54
 1/7 anonim válasza:
vagy kinyitod az ajtót és kimegy , vagy tegyél valahova két újságpapírt és vegyél ragasztót és kend be vele a papírt és majd bele fog ragadni ! illetve ha nem akarod megölni akkor ha van valami dió, mert azt szeretik tegyél egy párat ahonnan hallod a hangod . biztos elő jön ! és beleteszed egy nagy üvegbe !
2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol látsz egy egeret, ott biztosan van másik tíz amit nem látsz.
2014. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ajtót azért nem nyitom ki hpgy ne tudjon elmenni. Kb már egy hónapja tudok az egérről de sose tudtam hpgy hol van. Most legalább szűkíthettem. És ha nincs dió akkor mit tegyek ki amire n jönnek a hangyák?
2014. júl. 11. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A hangyák ellen van egy nagyon jó szer, amit bevisznek a bolyba és kampec.

Az egér ellen jobbat nem tudok.... :/ Élvefogót próbáltad már?

2014. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel fogd meg, igy nem esik bántódása és tuti belemászik (én mindig ezzel fogtam meg a hobbiállatként tartott kisegeremet amikor kiszökött, valódi utcai egér volt ő is):


[link]

2014. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emir72 ***** válasza:
Kosaras egérfogót keress (bármelyik Gazdaboltban), a fenti rugós elsütésű csapda, sérülést okozhat.
2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de már elfogtam
2014. júl. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!