Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatokat szeretnék tartani....

Állatokat szeretnék tartani. Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon szeretnék már kisállatot tartani. Van több is ami tettszik: dzsungáriai törpehörcsög, csíkosegér, tüskésegér. Nem tudok választani közöttük, mert mind nagyon tettszik. Arra gondoltam, hogy lehetne-e mindet egy ketrecben tartani együtt?

2014. júl. 11. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
nem tom ... sztem nem ... mondjuk vannak csodák ... én a nyulat meg a tengerimalacot tartottam eggyütt és nagyon jó haverok lettek :) mikor a tengerimaca el pusztult a nyúl is majdnem utána döglött bánatában :( :) meg próbálhatod de sztem először ink külön aztán szoktasd össze őket először nagyobb helyre rakd össze őket utány már egyre kissebbe :)én ezt javaslom
2014. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Hülye vagy??? A hörcsögök 95% megbolondul más állat mellett (lehet a fajtársa is), a tüskésegér eléggé védi a területét, szóval valószínűleg verekedne a "lakótársával". a csíkosegér pedig nagyon izgága, ezért zavarná a másik kettőt, mivel azok pedig inkább alszanak egész nap, és csak este mozognak.
2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

#2 Nem hülye, csak 13 éves.


Kicsilány, ha már úgyis neten lógsz, tegyél meg annyit hogy utánaolvasol ezeknek a jószágoknak! Leírtál három fajt, aminek merőben különbözik a temperamentuma. Az alapján már lehet választani, nem? Esetleg hogy mennyire legyen "dögönyözhető" (rémlik, hogy fűegeret a sebessége miatt inkább csak nézni szokták).

2014. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig vagy így lesz vagy sehogy! De lehet patkányt és degut szeretnék egybe. Azok meglennének?
2014. júl. 12. 11:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze ha kiskorukban kerülnek össze?
2014. júl. 12. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Fontos tisztázni, hogy két fajt nem tarthatsz egybe. Szerintem 13 éves korban, már képesnek kell lenned ezt felfognod és választanod. A csíkos fűegér, a tüskés egér, a degu és a csincsilla is társas élőlények, de a fajtatársaikra van szükségük. A dzsungáriai törpehörcsögök magányos állatok, akár meg is ölhetik egymást, ha kettő vagy több van együtt. Amúgy, mivel kezdő állattartó lennél és a csincsillákat, a degukat stb. nem ajánlom neked. Egy hörcsögöt vegyél szerintem, de még az is hatalmas felelősség. Vele is ugyan úgy kell állatorvoshoz menni, ráadásul nagyon kevés állatorvos ért hozzájuk, szóval jól gondold meg és készülj fel rá. :)
2014. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*én
2014. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha vagy így lesz vagy sehogy, akkor NE TARTS ÁLLATOT!

Majd, ha kinyírták egymást megtudod..... (Ha máshogy nem.)

2014. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig patkányt és degut más is tart együtt gond nélkül, láttam képen, erre mit mondtok? Ugyan az mint, aki nyulat és tengerimalac tart együtt.
2014. júl. 13. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szerencsés, de bármikor beüthet a baj.

Tudod, majd meglátod. :/

2014. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!