Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ciki 17 évesen egy tengerimala...

Ciki 17 évesen egy tengerimalacot tartani?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szeretnék egy tengerimalacot, de egy 17 éves ismerősömnek sincs. Ciki ha lenne? Nem gyerekes?
2014. júl. 17. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Látom az egész család nagyon felkészült. A gemon oldala és a tengerimalac egyesület honlapja kötelező olvasmány ezek után.
2014. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

18 vagyok, és fél éve tartok malacokat. egy barátnőmnek sincs, a barátom is úgy ismert meg hogy közben szereztem meg őket. ha ő nem tartja kiakasztónak/gáznak ezt a hobbit, illetve őket, akkor senki sem fogja hidd el :) :D sőt már ő is kezdi megszereti őket :P

4-en vannak már.:)

nézd meg, hogy azonos neműek legyenek, nehogy kisbabák legyenek, és utána még bajok! (szülés után 1-2 órával is akár vemhesülhet újra, ami nagyon egészségtelen neki!!!)


bármi kérdésed van írj. :)

[link]

ez az egyik legjobb fb csoport :)

2014. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

B*szki, az a ciki, hogy 17 évesen nincs annyi eszed, hogy normálisan utánanézz egy kisállat igenyeinek. Vagy kettőt vegyél, vagy egyet se, és szerintem holnap még semmiképp, inkább készülj fel.

Gemon.ro ez egy jó tengerimalis oldal.

2014. júl. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
b*szki te meg kivel beszélsz?! normálisan nem lehet beszélni az emberrel, te p*raszt
2014. júl. 19. 11:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak elmondtam, hogy neked inkább teljesen máson kéne aggódnod ahelyett, hogy ciki, mondjuk hogy jó helye legyen a malacaidnak.
2014. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
jó helyük van, mert 2 van. Van egy szép nagy ketrcecük, egy jó nagy házikóval, itatóval. a táljuk mindig tele van.
2014. júl. 19. 13:34
 17/18 anonim válasza:
dehogy
2014. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves voltam mikor az első malacomat megvettem. Azóta van kettő. Olvass sokat róluk. Nekem is a gemon.ro volt a kezdőolvasmány. Nagyon ügyes kis állatok, nem is tudnám elképzelni nélülük az életem.

Remélem téged is legalább annyira boldoggá tesznék, mint engem. :)

2014. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!