Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen növényt rakhatok a sün...

Milyen növényt rakhatok a sün terráriumába?

Figyelt kérdés

Van egy afrikai fehérhasú törpesünöm, aki épp most kap egy nagyobb terráriumot...szeretném ha nem lenne annyira egyhangú, így arra gondoltam tennék be neki valamilyen növényt...nem szeretném ha véletlenül mérgező lenne rá, ezért próbáltam ilyeneket keresni, de nem találtam...

valami ötlet???

Azt vettem észre, hogy naggyából ugyanazokat nem ehetik a sünök, mint a macskák...lehetne akkor neki macskafüvet berakni???



2014. júl. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem szabad neki betenni. Ha túl egyhangú, kevés kell van bent. Nálam ezek vannak bent: futókerék, ház, iglu lefordított alja (imádja), csipogós játék, csörgős labda, önitató, etetőtálka, régi ruhából készült zsákocska saját kreálmány, de imádja. Egyedül arra kell figyelni, hogy a levegő átjárjon rajta, nehogy megfulladjon. Ezen kívül WC gurigát is szoktak nekik adni, de én azt nem javaslom. A helyének 2/3 forgácsos, a maradék macskaalom. Nekem ez nem tűnik egyhangúnak.

Ezen kívül tehetsz még neki PVC (kanyarcsövet bújkálni.

2014. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés kellék, bocsánat elírtam. De növényt semmiképp ne tegyél be neki!
2014. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább kettecet vegyél neki, a terrárium alkalmatlan bármilyen emlősállat tartására.
2014. júl. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsusztina válasza:
Én úgy próbálom egy kicsit természetesebbé tenni a sünikém "lakhelyét", hogy beraktam neki kis köveket, gesztenyét. De mielőtt beraktam volna ezeket, egy hétig a mélyhűtőben voltak, utána bő vízben jól átforraltam mindet, nehogy valami kórokozó maradjon rajtuk.
2015. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!