Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki tud dzsungáriai törpehö...

Valaki tud dzsungáriai törpehörcsög tenyésztőt Miskolcon? Akik már kézhez szoktatott höriket adnak el?

Figyelt kérdés
Valamint az tényleg igaz, hogy a robovszki törpehörcsög harapós/vad? És nem lehet kézhez szoktatni? Esetleg szerintetek milyen fajtát válasszak? Lehetőleg kisebb fajta legyen... :) Előre is köszi a segítséget mindenkiek! :)

2014. júl. 23. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A robó nem harapós és nem vad, hanem izgága, inkább látványhörcsög.
2014. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nem tudsz állattenyésztőt Miskolcon?
2014. júl. 24. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Csak Pesten(legközelebb).
2014. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt dzsungáriai törpehörcsögöm, egy páros, hogy ne legyenek egyedül, baromi vadak voltak, így nemigen abalygattam őket, mert többször is belémharaptak. Így csak nézegettem, na meg rendbentartottam őket.

A kicsiket kézhez lehetett szoktatni, mert persze voltak, bár nem tenyésztési szándékkal vettünk egy párt. Így a kishörik a barátaimhoz kerültek hobbiállatkaként.

2014. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, mivel a dzsungi NEM társas állat TILOS párban tartani őket. Örülj, hogy nem nyírták ki egymást.
2014. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Az enyémek együtt mókuskerekeztek és összebújva aludtak.

11 évesen ajándékba kaptam őket, nem a tudatos választásom volt.

Azóta már én sem tartanék párban hörcsögöt, szerencsére ők a szabályt erősítő kivételek voltak, 3 évig éltek.

2014. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tesók voltak, mert azok még viszonylag meg is tűrik egymást! :D
2014. júl. 30. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, a tesók sem tűrik meg egymást egy bizonyos idő után.
2014. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de am szerinted mit csináljak, ha harap a hörcsögöm ?
2014. júl. 30. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:

(Ha tudod, nem írsz olyat...)

Kereskedésesnél ez több, mint várható volt. Sajnos ott senki sem foglalkozik velük. Etesd kézből, sok türelem próbálj ki mindent, minél finomabb dolgokat csábítsd, aztán csak leszokik róla.....

2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!