Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a hörim...

Mit tegyek, hogy a hörim megkapja az elegendő vízszükségletet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkoztam már. Nem tudom, hogyan adjak neki vizet. Van hörcsög itatója, de nem használja. Túl vastag a cső. Van egy kis szív alakú, elég mély tálja is, abban adtam neki vizet, de mindig kiborítja. Nem tudok ott lenni mellette mindig, vigyázni, hogy ki ne borítsa. Hogyan adjak nki elég vizet?


( Gyümölcsöt, zöldséget mindig kap! )


2010. jan. 10. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok hörcsögöm volt már, de én nem adtam nekik vizet. Gyümölcsöket adtam helyette. :)
2010. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha minden nap ,esetleg kétnaponta adsz neki lédús gyümölcsöket/zöldségeket, akkor felesleges a víz.

Nekem is vannak hörcsögeim, és nem szoktam neki vizet adni, mert a mai csapból folyó víz tiszta kloros...és meg sem inná, nem buta állat ez... Viszont most van egy szoptató aranyhörim, és az szívesen issza kupakból a langymeleg tejet ( kell is neki) nagyon szereti. Maximum probálkozz meg nagyon pici langymeleg tejjel néha néha.. fehérje pótlásnak jó.

2010. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat. Ti télen mit szoktatok a höriteknek adni?
2010. jan. 10. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyonfontos nekik a víz!Te örülnél neki ha csak lédús gyümölcsöt kapnál? Én nekem tesco gazdaságos folyékonyszappannak a kék tetejét adtuk neki amiből vágtunk le egy kis darabot és oldalt kifurtuk hogy fellehessen akasztani:
2010. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: én nem szoktam tesco gazdaságos cuccokat venni, mert az a szappan büdös, és nem dobok ki pénzt arra, hogy kiöntsem a szappant.

Egyébként: igen, örülnék a lédús gyümölcsöknek CSAK.

2010. jan. 10. 14:46
 6/11 A kérdező kommentje:
de azért igazad van. Tényleg nem lenne jó
2010. jan. 10. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Nem annyira fontos a víz, ha kap zöldséget, gyümölcsöt. 18 éve vannak hörcsögeim, és sosem kaptak vizet.

Az ember és a hörcsög biológiailag eltér egymástól, így felesleges emberi szempontból nézni :)

2010. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szakoldak is azt írják, hogy elég lédús zöldséget adni.

Én télen almát, répát, vagy déli gyümölcsöt( narncs, mandarin)adtam neki. Köszöni, jól megvolt.

2010. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hörcsögök táplálása, etetése: [link]
2010. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem évekig törpehörcsögeim voltak. Én néha adtam nekik 1 pötty joghurtot vagy tejfölt. Imádták. Vizet sosem kaptak. Este mindig friss gyümi-zöldség + magvak + a joghurt
2010. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!