Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a hörim...

Mit tegyek, hogy a hörim megkapja az elegendő vízszükségletet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkoztam már. Nem tudom, hogyan adjak neki vizet. Van hörcsög itatója, de nem használja. Túl vastag a cső. Van egy kis szív alakú, elég mély tálja is, abban adtam neki vizet, de mindig kiborítja. Nem tudok ott lenni mellette mindig, vigyázni, hogy ki ne borítsa. Hogyan adjak nki elég vizet?


( Gyümölcsöt, zöldséget mindig kap! )


2010. jan. 10. 12:33
1 2
 11/11 Salx Narval ***** válasza:
Én például naponta adok neki egy cseréptálba tiszta, állott vizet, ha szomjas iszik.Minden hörcsögömnek volt vizes edénye, akkor ittak amikor akartak.Én nem tudom kik találták ki ezt a baromságot, hogy ne adjunk nekik vizet, mert ,hogy elég a gyümölcs.Persze, hogy elég, mit tud tenni.Az enyém minden evés után iszik, nyáron többször is.Minden nap kap zöldséget,gyümölcsöt, vizet és magokat is,néha rovart,gilisztát,tojást,sajtot,tejet,túrót, csirkecsontot.Ez a harmadik hörcsögöm, engem biztos, hogy senki nem tud meggyőzni arról, hogy ez így, nem jó.
2010. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!