Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak a szeme, orra és...

A nyuszimnak a szeme, orra és szája korul fekete bogarak asszem kullancsok voltak. Hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés

Fekete picurka valamik, amiket kiszedtem pinzettával, és kinyomtam, és pukkantak. Az állatorvos azt mondta, hogy Arpalit sprayt vegyek neki, és kenyjem be a nyulat-de ha lenyalja nem lesz baja?

ám benti nyuszi, csak ki szoktam engedni a fube az udvarra szabadon szaladgállni...és tegnaptol van neki ez, de nem vettem figyelembe, ma meg láttam, hogy mi van, és amit láttam kiszedtem :(

Mit csináljak vele?


2014. júl. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd ki csipesszel de gyorsan nehogy lánkoros legyen vagy ilyesmi. De szerintem vidd el orvoshoz..
2014. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta, hogy vegyek ra sprayt, szedjem ki amit latok benne, és enyi :(
2014. júl. 29. 21:25
 3/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen a nyuszimmal,már meghalt :( neki a szemébe ment bele nagyon sok kicsi kullancs,elvittük orvoshoz és ő szedte ki,ha nem vagy benne 100%-ig biztos amit csinálsz inkább az orvos csinálja
2014. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BIZTOS NEMVAGYOK, DE TALAN TOBBET TUDOK ERTE TENNI, MINT A NYUSZIHOZ NEM ERTO ORVOS...MOST JOL VAN, MAR NEM HORDOM KI A FUBE...UGYHOGY MOST REMELEM NINCS BAJ :)
2014. aug. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!