Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan távolitsam el a fekete...

Hogyan távolitsam el a fekete színt a hajamból?

Figyelt kérdés

Szőkítőporral leszívattam majd befestettem az eredeti hajam színére(sötétbarna) és most foltos. :( Helyenként még mindig fekete :(( Most várjak még egy kis időt még a nap kiveszi egy kicsitt még a színét vagy újra fessem át sötétbarnára?(persze természetes hennat használnék)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. jún. 29. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze,h foltos,mert a feketetét a legnehezebb leszedni. Hagyd a hajadat pihenni legalább 2 hetet,aztán fesd át ugyanazzal a színnel,amivel legutóbb festetted. Úgy csináld,h először csak a végeket,és azt is próbáld meg tincsenként bekenni,így kevesebb az esélye annak,hogy foltos leszel.Ha a végekkel végeztél,várd meg a hatóidőt,ami a sötét hajnál 30-35 perc (ha nagyon megviselt a hajad a szőkítéstől,akkor elég a 20 perc is),és ha lejárt a végeknél a hatóidő,akkor kenheted is a hajtövet.Erre a legegyszerübb megoldás,ha laza mozdulatokkal bele masszirozod (mintha a fejbőrödet masszíroznád),majd fésüld össze a hajadat és várj. A tőnél a hatóidő 10 perc,ezután lemoshatod a festéket,de mivel sötét színt kentél fel,én 2x-es mosást ajánlok,az első a tisztitómosás,amivele letisztitod a fejbőrödről a festékmaradványokat,a második pedig a sima,általános mosás.Ha ezzel megvagy,akkor csinálj egy hajpakolást a neked ideális balzsammal,és ne mosd le rögtön!

Hagyd 10 percig rajta a hajadon,így valamennyire beépülnek a hajadba a balzsanban lévő vitaminok. Tipp: én a balzsamozást úgy szoktam elvégezni,hogyha felkentem a balzsamot,azután dauersapkát húzoka fejemre és hajszárítóval rászárítok,mert a hő hatására könnyebben beépül a haj szerkezetébe.Ezt 1 héten 1x nyugodtan megcsinálhatod,ha akarod! Sok sikert!

Majd kérek infót,h hogyan sikerült! :)

2008. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON NAGYON szépen köszönöm a segítséget :) igérem küldök infót pont 2 hét múlva :)
2008. jún. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!