Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Majmot és cicát lehet együtt...

Majmot és cicát lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Van itthon 5 cicánk és akarok egy majmot ugye nem ölik meg egymást?

2014. júl. 29. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Majmot nem tarthatsz, engedélykötelesek és az összes majom védett állat, majdnem az összes veszélyes állatnak minősül, nagyon speciális követelményeknek meg kell felelned, ha majmot akarsz (kiskorúként ne is álmodj róla).


Egyébként nagyon zűrös a tartásuk, sosem lesznek szobatiszták, állandó felügyeletet igényelnek, nem csak a macskára, de az emberre is veszélyesek lehetnek.

2014. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdező nem emberszabásúra gondolt.

ennyi macska mellett baromira nem szerencsés a majom. főleg hogy tényleg engedélykötelesek, baromi drágák, és fél évig járkálnak majd hozzátok előtte, hogy megfelelő körülményeket és nevelést tudtok-e biztosítani neki. tehát valószínűleg nem lesz majmod ha megfeszülsz se.

2014. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nekem majom kell!!!! Már minden le van beszélve! Ha elzárom őket nem lehet baj ugye?
2014. aug. 2. 16:46
 4/15 anonim ***** válasza:

De nem lehet, értsd már meg! Tigrist, farkast, oroszlánt, pandamacit is sokan tartanának szívesen, de NEM LEHET.

Kivel van lebeszélve mégis?

Milyen majomfaj? Megvannak az engedélyeid (CITES, stb), a megfelelő vadállatgondozói végzettséged és tapasztalatod majmokkal, 24-órás felügyeletet biztosítani tudsz neki, szomszédok adtak írásos beleegyezést, egyáltalán nagykorú vagy?

Még mindig nem a macska a gond (amire igen, veszélyes lehet).

2014. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy vicc vagy xD

Most 3 lehetőség van: 1.annyira hülye vagy hogy utána se néztél a majmoknak,és még az engedélyeket,feltételeket se ismered.

2.egy 8-10 éves kislány vagy,aki ha unikornist kér,arra is csak bólogatnak a szülei,hogy ne kelljen hallgatni a hisztijét.

3.full illegális az egész,és lesz pár napig majmod amíg el nem pusztul,mert meg a táplálkozását se ismered.

4.Mivan drága?unalmas a nyári szünet?vagy egyáltalán magadnál vagy ilyenkor ?

2014. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs,4 lehetőség:DD
2014. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! Bár nem sokat segítettetek, főleg te nem utolsó! Beszélek inkább apukámmal, ő rendeli meg ugyanis a majmot de amúgy nem iylen nagyra kell gondolni mint a csinpánz vagy gorilla hanem kicsi lesz mint egy cica. szerintem jól kijönnek majd egymással
2014. aug. 3. 22:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Ohh szóval rendeli?azt hittem elő állatról beszélünk.
2014. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

No, megrendeltétek a majmot?

Azért erre kíváncsi lennék, hogy hogy lehet csak úgy egy majmot rendelni, mert én ilyenről még nem hallottam. Engedélyeket sem kell beszereznetek hozzá? Mert akkor igencsak illegális dologban vessztek részt.

2014. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziatok!!! Már megjöttek a majmok szerencsére apukám kettőt is rendelt mert az egyik elhalt út közbe (postán küldték) Nagyon cuki!!!! Törpe selyemmajom. A neve: Moncsicsi. Sajna a cicák folyton rátámadnak ezért elkülönítve tartom őket. Szokott kapni gyümölcsöket zöldségeket és nyesi húst, az a kedvence a többit annyira nem szereti! Szóval csak gondoltam leírom itt a sok okoskodónak!!!!! Na hElló! xD
2014. okt. 15. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!