Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Három kb.1 hónapos dzsungáriai...

Csimpike55 kérdése:

Három kb.1 hónapos dzsungáriai törpehörcsög közül 1 szőröstül-bőröstül eltűnt. Hova tűnhetett?

Figyelt kérdés
A múlt héten átforgattuk az egész lakást, de nem találtuk sehol. Nem ehették meg, mert vér, vagy egyéb ilyesmi nem volt a ketrecben. Volt már, hogy egy másik is így eltűnt, de azt megtaláltuk. Hova tűnhetett???

2014. júl. 30. 11:51
 1/3 jimmy.jimmy válasza:

Megenni ilyen korban már nem szokták!

Szerintem biztos hogy valahol a lakásban van ,mert szinte bárhová beférnek! Vagy esetleg a házból nem mehetett ki?pl. Ajtónyitáskor..stb.

Szerintem nézzétek meg mégegyszer jó alaposan!

Macska nincs a házban?

2014. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nincs macska a házban. Sehol nem volt, tényleg. A másik a kanapé huzata alá ment be, és a húgom vette észre. Szóval tudom haogy mindenhova beférnek, de ő nem volt SEHOL sem.
2014. júl. 31. 10:26
 3/3 jimmy.jimmy válasza:
Hát akkor nem tudom! Biztos nem mehettet ki a lakásból?
2014. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!