Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél tőlem a tengerimalacom?

Miért fél tőlem a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Újabban látványosan idegesíti, ha megérintem, ha ki van téve szaladgálni, csak úgy spurizik el, ha hozzáérek. Nem bántottam pedig. Mit tegyek, hogy ne féljen? Mondjuk én szoktam a körmét vágni (de nagyon figyelek, hogy ne vágjam meg), és fürdetni, amit utál, de ezt muszáj néha. Már 5 éves, eddig elviselt. :D
2014. aug. 2. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már olyan lelki tramua áldozata eddig is,hogy na.

Most öt éven keresztül a hetek / napok nagy részét egy pár négyzetcentis ketrecben éli csak eszik, járkál körbe és maga alá tojik.

Egyik állat sincs így kitalálva.

2014. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyénk még roszabb egész nap olyan mint 1 kőszobor csak ha kaját rakok be akkor mozdul meg, ha meg simogatom lelapul, meg elszalad mintha az életére törnék vagy nemtudom, nem valami barátságos állat nem is tudom miért tartják háziálatnak, peruba a sasok eledele nemhiszem hogy élnek évekig ezek a házi dögök meg már évek óta 1 ketrecben lehet már unja a banánt de nagyon !
2014. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!