Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sopronban hol tudnék patkányt...

Sopronban hol tudnék patkányt venni?

Figyelt kérdés
Háziállatként szeretném tartani, tenyésztőt keresnék, esetleg nagyon megbízható állatkereskedést, ahol értenek is a patkányokhoz.

2014. aug. 8. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem hiszem,hogy találsz. Az állatkereskedésben,ami a színháznál van, szoktak lenni patkányok,de kigyókajának vannak tenyésztve, képzelheted milyen idegrendszerűk lehet. Én egyszer vettem ott egy egeret szintén hobbi célra,sose lett szelíd és meg is szökött. HA ki tudsz jutni Ausztriába.az ottani kereskedésekben vannak hobbipatkányok, vagy Győrben találhatsz tenyésztőt
2014. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. aug. 8. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Sopronból játszva Ausztria, és bizony ott nézz szét inkább! :)
2014. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Csatornázási Műveknél van egy csomó, ingyen elvihető.
2014. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Haha, tudtam, hogy valaki vicces kedvében lesz és szóba hozza a csatornát. A közönséges csatornapatkány és a kiskedvencként tartott példányok teljesen különböznek egymástól. Ennyi.

Amúgy köszönöm, ha sor kerül rá, Ausztriában fogok nézelődni!:)

2014. aug. 11. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!