Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyulamal?

Szili1299 kérdése:

Mi lehet a nyulamal?

Figyelt kérdés

Az egyik 1-2 honapos nyulamnak a hasa nagyobb a tobbi testverenel,eszik iszik kakil de megis miert akkora a hasa?

Megtapogadtam es kemeny.

Mi lehet a gond?vizet,szenat es tapot adok neki.



2014. aug. 9. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Valószínűleg a korábban adott puliszkaliszt, meg a többi okozza a gondot.
2014. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szuper.. epp szabadsagon van....es megtud gyogyulni ?orvos nelkul?mert mikor adtam puliszkalisztet nem adtam sokat azaz amikor adtam msot mar nem megtud gyogyulni?orvos nelkul?
2014. aug. 9. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem tud. Orvos nélkül elpusztul.

És ezért csakis Te vagy a hibás, mert nem hallgattál azokra, akik értenek a nyulakhoz.

2014. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Peddig mar vagy 4 napja ugyvan es eszik iszik kakil:)

Halgatam es msot ugycsinalom de akkor meg nem tutam .:S

2014. aug. 9. 11:20
 5/13 A kérdező kommentje:

Amugy nem adtam neki akkor soh puliszkalisztet keveset es megvan mar majdnem 2 honapos,3-4 napja mar ugyvan es eszik iszik minden hejre tud joni nem?pont ilyenkor van szabadsagon az allattorvos...

Letszi aki tud valamilyen gyogymodot az irjon!!:SS

2014. aug. 9. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudtad...épp ezért kellett volna megfogadni a tanácsokat, vagy utánaolvasni a témának. Nem számít, hogy mennyit kapott, a lényeg, hogy nem neki való dolgokkal etetted.

Ha a doki szabadságon van, keress másikat. Épp elég baj, hogy napok óta hagyod szenvedni. Valószínüleg felpuffadt a sok szeméttől, és ha nem kap orvosi segítséget, bele fog pusztulni. Gondolom beoltva sincsenek...

2014. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__5975909-h..

Ő mindent megtett, mégis elpusztult a nyuszija. Te semmit nem teszel, mert megint okosnak hiszed magad.

2014. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat mindj2 honapos eleinte adtam neki almat amit nem evett murkot abbol is egy keveset evet es adtam neki puliszkalisztet durvabat de azt a haverom is ad neki es semi bajuk , es fuvet persze nem vizesett.
2014. aug. 9. 11:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem azt tetem amiket irtatok de elote nemtutam mit adjak persze hulyesegeket nem adtam neki es ez a nyul mar vagy 2 honapos...
2014. aug. 9. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tetted, felelőtlen voltál.
2014. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!