Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen betegségre utal ha a...

Milyen betegségre utal ha a nyuszimnak az utóbbi pár hónapban véres a vizelete?

Figyelt kérdés
Voltunk már vele orvosnál, de nem tudta megmondani a pontos baját, csak találgatott, hogy esetleg vesekő vagy rák:/

2014. aug. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Miért kamuzol? Nyilvánvalóan nem voltatok vele orvosnál, olyan nincs, hogy az orvos találhat, hanem akkor kivizsgálja és addig nem mond neked semmit, pláne nem hagyja kezeletlenül. Fejezd be az önzést, áldozz rá pénzt és igenis vidd el orvoshoz szerencsétlen kisállatot!


Addig pedig Google a jóbarátod, kapásból tízféle okot találtam 1 perc alatt, hogy mitől lehet ez: [link]

2014. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt orvosnál, sőt pontosabban 2-nél, csak itt nem nyulakra vannak specializálódva, nem értenek hozzá, mert ez nem kis törpe nyuszi, hanem rendes házi nyúl, én meg városban lakok... Kapott rengeteg injekciót is, de azt is biztos bekamuzom:)
2014. aug. 12. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
EBOLA :DDDDDDDDD
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a Család utcába, Bp-n szerintem ők a legjobbak nyúlban. A nyúl vizelete egyébként bepirosodhat akkor is, ha nincs baja, de mi tudunk távdiagnózist mondani a fotelből. Vidd el nyúlhoz értő orvoshoz.
2014. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el az exopetbetbe! Ha lány akkor lehet hogy méhrák:( vagy méhgyulladás!
2014. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!