Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a hörcsög...

Mi a véleményetek a hörcsög labdáról?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy dzsungáriai törpehörcsögöm meddig lehet benne a labdába?Szeretik az e-féle játékot a hörcsögök?
2010. jan. 13. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy sokkal jobb hörcsög-labdát! A recept a következő: Végy két tucat hörcsögöt...
2010. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, igaz deguknak, és nagyon nagy, mert ugye a degu nem kicsi.

Csak az egyik szereti, mi soha nem tettük bele, csak oda tettük a ketrec ajtajához. Bel mászott kijött, aztán egyszer rácsuktuk tekert egy kört és kiengedtük, aztán megint megint aztán már 15-20 percet is el van benne. Hihetetlen de vissza talál, néha elmegy a másik szobákba és mikor hívom,(gondolom a hangomat megismeri) akkor vissza jön.

Rajta van a dobozán hogy max 20 perc, de ez a labda egy bezártságot okozhat neki, nem mindegyik állat szereti, van amelyik fél benne, és menekülne, pánikba esikbenne, mert bele van zárva. Nekem is csak az egyik szereti.

2010. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez neki nem játék. Jobban szereti ha a kádban vagy egy kis leporellókkal elkerített részen futtatod meg, így meg tudja szaglászni a dolgokat, nem csak nekimegy mindennek. Amúgy fél óra maximum amíg benne lehet egyhuzamban.
2010. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2010. jan. 13. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém imádja több óráig futkos benne és ha a hörcsöglabdának kinyitjuk az ajtaját ő akkor is csak kidugja a fejét és próbálná tovább hajtani
2010. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!