Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl otthagyja a kicsinyeit...

A nyúl otthagyja a kicsinyeit ha megfogom őket pl 3 naposan?

Figyelt kérdés

Ma szül a nyuszim..

szerintem a kérdés egyértelmű :)



2014. aug. 14. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Könnyen megeshet.

Ha szelíd az anyanyuszi, akkor talán nem, de csak talán.

Nekünk nagyon kézhez szoktatott anyáink vannak, de akkor sem szoktunk a fészekhez érni legalább egy hétig. Csak egy pálcával szoktuk felmérni a terepet, bekukkantani a szőrfészek alá, és ha van véletlen elpusztult kisnyuszi, akkor azt eltávolítani.

2014. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem szabad ott piszkálni semmikor akár szelíd akár nem. Nagyon védelmezik ilyenkor a fészket az anyák. Annyira nyúlok be hogy itatás etetés meglegyen meg takarítás, utána hagyom ott, hadd szoptasson nyugodtan. Most már amikor a kicsik maguk is kijárnak akkor már én is fogdosom, hogy szelídüljön valamennyire
2014. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
Ha egyedul csakte gondoskodsz a nyuszidrol es ismeri a szagodat akkor nyugodtan megfoghatod oket nyomban, mivel fialas utan tudnunk kell, hogy van-e elpusztult fioka. Nekem is vannak nyulaim.. Az en anyanyulam hetfon gialt le es minden reggel megneztem van-e elpusztult egyed. Emellett is tokeletesen gondozza fiokait!
2014. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyúlfióka :-D
2014. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
0%
Igen otthagya.
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mamámnak az egyik kedves szomszédjának nemrég lettek egyhetesek a kis nyuszik és amikor pont betöltötték azt , én átmentem megnézni őket.Az anya nagyon szelíd volt de amikor a kezembe vettem az egyik kis nyuszit rá állt a térdemre és megharapott tehát tényleg nagyon védelmezőek.
2014. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Anna! Talan azert vedelmezte toled a kicsinyeit mert teged nem ismer az anya..
2014. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos. :)

A nyuszival azonban más a helyzet. Felfalta a picinyeit. :(

2014. aug. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!