Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet találni a harmadik...

Hol lehet találni a harmadik kerületben jó állatkereskedést? ahol egészséges tengerimalacot lehet kapni?

Figyelt kérdés
fiatal tengerimalacra gondolok.

2014. aug. 20. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább tenyésztőknél próbálkozz, ha tényleg egészséges malackát szeretnél.
2014. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ és konkrétabban melyik tenyésztőnél?
2014. aug. 20. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Tenyésztőtől biztosan egészséges, ismert korú, és a kérésednek megfelelő nemű, kézhez szoktatott kicsit kapsz, szóval én is azt ajánlom.


Nem volt még tengerimalacom, de minden állatnál attól a tenyésztőtől érdemes venni, aki nem tart túl sok állatot, a helyüket szívesen megmutatja a szülőkkel együtt, a környezetük tiszta és rendezett, szívesen válaszol a kérdéseidre, és szemmel láthatóan szereti az állatait, azok nem vadak, és nem félnek tőle.


Itt nézegesd meg a listán szereplőket, és válassz szimpatikusat:

[link]

2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget!
2014. aug. 21. 13:45
 5/6 julcsika01 ***** válasza:
en is harmadik keruleti vok de itt en sem talaltam allatkereskedest csak minden mást. de az omszki tónál van egy auchan (régen cora volt) mi ott vettunk hörit ,de van hal nyuszi meg minden más kisállat. ( suni, tengerimalac ,mokus ,hori )
2014. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! különben szerintem ami a Raktár utcánál van állatkereskedés, az jobb! sokkal tisztább és sokkal többet foglalkoznak az állatokkal!
2014. aug. 27. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!