Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » CSíkos fűegér mit ehet?

Sebok kérdése:

CSíkos fűegér mit ehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a természetben megtalálható dolgok közül mit adhatok oda teljes nyugalommal nekik.Pl a szentjános kenyér hosszú barna tokban a magokkal mehet-e? makkot? pl milyen fát tehetek be nekik rágni?milyet ne? napraforgó,kukorica szár,fej,stb mehet e be érdekességnek új játéknak nekik vagy a kukorica bajusz? ki mit adott nekik.toboz létrájuk és mászókájuk van imádták kiszedegetni belőle a magokat azt tudom meg a rózsaszirmokat is imádják ,de félek nehogy vmi bajuk legyen az új dolgoktól..segítsetek nem a bolti előre legyártott cuccokat venném eg ha télire betárazhatok egyéb természetes dolgokból én is nekik kerből az udvarról.köszi

#csíkos fűegér #egér etetés
2014. aug. 23. 09:38
 1/3 julcsika01 ***** válasza:

segiteni bocs de nem tudok ,mert nekem hörim van de mind1.

viszont , szentem nézz utana honlapokon. de sima egéreledeleketlehet kapni boltokban.

2014. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alapkajak meg van kukorica,rica,tritikálé,köles a földünkről.Nyúltáp a tápos boltból mindenféle,zöldség,gyümölcs frissen,száritva én az egyebekre gondoltam ami plusz vitamint jelentetne,plusz játékot,volt már görim,tengerimalacom,degum,mongol futóegerem,sokcsecsű egerem sima egér mind szaporodott is.d mint gondolom te is a lehető legtöbbet és legjobbat akarom megadni nekik...de köszönöm a válaszodat
2014. aug. 25. 12:01
 3/3 tb86 válasza:
Nekem fehér egér van, és a édes paprika torzsát szeretik rajta a magot. Kedvencük a cérna metélt tészta :)
2017. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!