Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac örökbe adás?

Tengerimalac örökbe adás?

Figyelt kérdés

Sajnos,kiderült,hogy allergiás vagyok a tengerimalacomra, ezért el kell ajándékoznom.. :/ Örökbe szeretném adni,de az lenne a kérdésem,hogy örökbe adási szerződést honnan szerezhetnék?? Ha aláírjuk a szerződést, és pl. az örökbefogadó egy idő után túl szeretne adni a malackámon,akkor tehetek ellene az örökbe adási szerződéssel? Nagyon szeretném,ha szerető gazdihoz tudnám adni, aki nem ad túl rajta,és nem lest hüllő eledel...


Köszönöm a normális válaszokat!



2014. aug. 25. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fent vagy a facebook-on, akkor kérd a felvételed a Tengerimalacok - Értük és Velük nyilvános csoportba, ez a Tengerimalac Védő egyesületé. Hirdesd ott a malackát képpel.

Örökbeadási szerződés-mintát találsz az egyesület honlapján.

Persze ezt te nem használhatod, csak ötl3etet meríthetsz belőle, ha akarsz egy ilyesmit írni, de szerintem csak elriasztod vele az örökbefogadókat.

[link]

2014. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hol laksz kérdező?(megye is elég) Nekem van egy tengerimalacom (a társa sajnos meghalt és azóta nagyon magányos szegénykém) és szívesen befogadnám a tiédet. Ha esetleg összejönne, akár heti rendszerességgel küldenék róluk képet, tarthatnánk a kapcsolatot is.
2014. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írsz egy adás-vételi szerződést.

odaírod hogy ingyen történt - örökbefogadással


DE kikötöd hogy eladás esetén kötelessége értesíteni, hetente írni stb.


2 tanú kell hozzá.

2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!