Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek lehet adni csokit?

Ancsa055 kérdése:

A hörcsögöknek lehet adni csokit?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom hogy tejes dolgokat nem ehetnek nem?
2014. aug. 28. 12:52
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Az állatoknak olyan dolgokat kell adni enni, amit a természetes élőhelyükön is esznek. Az, hogy mi emberek olyan marhák vagyunk, hogy mindenféle szemetet megeszünk, még nem jogosít fel bennünket arra, hogy az állatokat is ilyenekkel etessük.
2014. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj de rosszul tudod kedves kérdező!Ehetnek tejeset!Sajtot szívesen elnyammognak!De viszont csokit már nem ehetnek!A csoki számukra méreg!Elpusztulhatnak tőle!

nem rossz indulatból de csokit ne adjál nekik,de sajtot kaphatnak!;)

2014. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de az első szerintem nem írt semmit a tejes dolgokra, a csokiban annyi tej van, amennyi a kínai tejporban.

A csokoládé nem a "tej(por)" miatt nem adható, hanem, mert emészthetetlen szemét. Tele van cukorral és roncsolja a fogait, valamint cukorbetegséges okoz, ezen felül pedig má függőséget is.

2014. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne adj neki csokit, mert a sok cukor nagyon nem tesz jót a hörcsögnek! Szétroncsolja a fogait, valamint a pofazacskójába is beleragadhat --> gyulladás --> kipurcanás.
2014. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!