Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok olyan futókereket...

Tudnátok olyan futókereket ajánlani patkánynak ami nem zörög (ha fut rajta)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 19:18
 1/5 julcsika01 ***** válasza:
vannak olyan ketrecek amikhez van kerék. az enyém nem zorog
2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz mi nem patkánynak, hanem degunak vettünk sünöknek tervezett (jó, persze ugye más állat is el van vele) kereket. Ez jó nagy, kényelmes nekik, viszont zsírozni nem árt néha.
2014. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk futóegerünk volt és ilyenje volt:

[link]


Néha nyikorgott, de ha bezsíroztuk, akkor kb. semmi hangja nem volt. Több méretben lehet kapni.

2014. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen fémeset semmiképp ne vegyél, mert eltöri a farkukat, lábukat. A patkányok amúgy se nagyon használják a futókereket, de ha mindenképp akarsz neki, akkor 28 vagy 30cm átmérőjűt vegyél és műanyagot. De szerintem pénzkidobás. Inkább engedd ki őket játszani.
2014. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez direkt egereknek van (de gondolom már későn szóltam,bocs csak most keresgéltem és rátaláltam kérdésedre! ;) [link]
2015. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!