Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nőstény nyuszi ivartalanítása...

Nőstény nyuszi ivartalanítása után mennyi idő a "lábadozás"?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt lett ivartalanítva a nyuszink (1 éves). Már itthon van, a műtét rendben zajlott, de azért kapott itthonra is fájdalomcsillapítót, illetve szükség esetére gyógytápot. Nem kell visszamennünk varratszedésre, mert felszívódóval csinálták. Nekem hétfőn kezdődik az egyetem, szóval addig mindenképpen itthon tudok lenni vele, viszont hétfőtől sajnos napközben suliban leszek. Ez a majdnem 1 hét elég a regenerálódásra? Akiknek ivartalanították a nyusziját, nektek mennyi ideig lábadozott, mikor lett "újra a régi"?

2014. szept. 2. 14:49
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
Emlős állat, úgy lábadozik mint az ember, bár nem nyafog annyit.
2014. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég szerintem. De változó egyébként, egyik barátnőm nyuszija már másnap randalírozott, de ismerek olyat is, aki 3-4 napig nem volt túl jól.
2014. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!