Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudhatom meg azt hogy...

Hogy tudhatom meg azt hogy szeret a hörcsögöm ( szeret velem játszani, szereti ha foglalkozok vele)?

Figyelt kérdés
aki tudja az írja le.

2014. szept. 7. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ha bejelölt facebookon, akkor jó úton haladsz
2014. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán fogja kimutatni, hisz ők mégsem kutyák. Ha megfelelően van tartva, nem harap meg téged, akkor szerintem azt jelenti hogy jól megvan. Azt hogy szereted veled játszani, azt onnan tudhatod hogy ha benyúlsz érte akkor nem fut el. Ha lerakod akkor viszonylag nyugodt.
2014. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valaki nagyon nem érti a humort és az iróniát :D
2014. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm kattogó hangot szokott kiadni. Azt olvastam, hogy azt azt jelenti, hogy szeret.
2014. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Curriculum Vitae válasza:
Alsós koromban állítólag túlságosan megszorítottam egy pajtásom gyerek-tengerimalacát, és ettől másnap elpusztult. (A tengerimalac, nem a pajtásom.) Szerintem nem szorítottam meg, vagy ha véletlenül mégis, akkor sincs összefüggés, de biztos ami biztos, te se szorongasd a hörcsögöd.
2014. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!