Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm 9 hetes és szerint...

A hörcsögöm 9 hetes és szerintetek nem futna el ha pl a kanapén mászkálna?

Figyelt kérdés
És könyvekkel körülzárva nem tudna kiszökni? Mert a hörcsögöm fel is szokott mászni a ketrec tetejére és ott 2 kézzel végigmegy. Jah és a hörcsögömmel jó viszonyba vagyunk mivel ha kézbe veszem nem akar kimászni egészen nyugodt. Meg megéri neki venni olyan gömböt amibe szabadon mászkálhat, de még a hörcsög kerekét nem használja?

2014. aug. 20. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira gyorsan nem tudnak futni hogy ne tudd megfogni ha messzebb akarna merészkedni. Ha mellette maradsz akkor semmi gond, egyedül viszont sose hagyd ha kiveszed.

A gömböt valaki nem szereti mert ha beragad a lába akkor eltörhet, nekem személy szerint van ilyenem és gyakran használja a hörcsög, pont azért rakom bele mindig esténként egy fél órára, mert a kerekét annyira nem szereti.

2014. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 julcsika01 ***** válasza:
az en horim utalja ha a gömben van. de szeret benne futkározni amig meg nem unja. en egy zárt szobaban (eloszoba) szoktam vele jatszani es imad rohangalni
2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!