Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok együtt 2 hím tengeri...

Deliverance kérdése:

Tarthatok együtt 2 hím tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Van egy malackàm, nemrég került hozzám, kb. 2 éves lehet. Szeretnék neki párt venni, hogy ne legyen egyedül, viszont olvastam, hogy ha nőstényt teszek mellé, akkor folyamatosan kismalacok lesznek. Beszéltem állatorvossal, sajnos nincs mód ivartalanításra. Így már csak az a lehetőség maradt, hogy fiút szerzek mellé. Mindenképpen összeverekednének? Akkor is, ha fiatalabb malacot veszek mellé? Van valakinek 2 hím malaca együtt?

2014. szept. 17. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Magyar Tengerimalac Védő Egyesület - itt segítenek akár az összeszoktatásban is, párválasztásban.


Jelenleg (is) sok malac vár gazdára. :)))


Legalább fél évvel fiatalabb kell mellé, és minden OK lesz :)

2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nyugodtan tarthatod oket eggyutt! Nekem egy 1,5 eves van egy fel evessel es ok is nagyon jol elvannak. Jatszanak, rohangalnak a szonyegen. Az hogy megolik egymast hulyeseg!!!

Nekem sokkal boldogabb lett a malim egy tarstol!

Ha a megfelelo szabalyok szerint szoktatod osszet oket, nem lesz gond. ;)

2014. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!